0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Криза не заважає оренді квартир у Львові
  14:18

  Криза не заважає оренді квартир у Львові

  Під час кризи ринок нерухомості Львова також було порушено, тому він кілька видозмінився, щоб пристосуватися до нових умов. Як це іноді буває, відразу ж виникла паніка, що ціни на нерухомість впадуть, однак все швидко нормалізувалося, і паніка не стала глобальною. Але все ж криза, так чи інакше, але вплинула на ринок, а значить, тепер нерухомість стала більш доступною.
  У цьому році, всупереч усім прогнозам, нерухомість не тільки не принесла доходів, але навіть принесла і невеликі збитки власникам. Таке положення справ стурбувало не тільки львівян, але і жителів інших міст України. Як результат, іпотечне кредитування зменшилося, тому і стала фіксуватися низька продаж квартир на первинному ринку, а значить і з'явився спад будівництва.
  На думку експертів, ціни на первинне житло зменшаться в середньому на 5-10 відсотків. За наступний рік очікується зниження на 20 відсотків, а от потім очікується поступальне зростання приблизно на 5 відсотків на рік.
  Через скорочення видачі кредитів, інвестори тепер не можуть як раніше фінансувати ринок нерухомості, тому безліч проектів виявилося замороженими.
  У такій ситуації для забудовників єдиним рятівним варіантом повинна послужити здача квартир в оренду. На сьогоднішній день ситуація така, що для багатьох львівян простіше й реальніше взяти квартиру в оренду, а не купувати її.
  Цікавим є те, що ціни на оренду разом з цінами на продаж залежать один від одного на пряму, проте ці ціни не ростуть паралельно. Ось з цієї причини багато великих компаній і прийняли рішення здавати квартири в оренду.
  Восени цього року кількість ринкових угод зросла практично в два рази, так як багато продавців починають здавати квартири в оренду, а не пробують їх продати, як це було раніше.