0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Комфортне проживання в орендованій квартирі
  13:39

  Комфортне проживання в орендованій квартирі

  Кожен з нас по-різному ставиться до знімного житла - хтось розглядає його як неминуче зло, з яким треба змиритися, і приходить туди тільки щоб переночувати, а хтось вважає його своїм тимчасовим будинком і намагається створити комфорт і затишок навіть на чужій території. А чи можна відчувати себе в знімній квартирі, як вдома? Зрозуміло, чим старше стаєш, тим більше хочеться жити у власній квартирі (будинку), відчувати себе повноправним господарем і облаштовувати на власний смак. Але для жителів Львова власне житло часто стає недосяжною або важкодоступною мрією, а знімне - сумною повсякденною реальністю. Як зробити так, щоб відчувати себе комфортно на орендованій території? Перше, що потрібно зробити після укладення угоди - не перевіз речей і не розстановка посуду, а налагодження контакту з квартирним господарем. Від того, як складатимуться ваші з ним відносини у подальшому, залежить і комфорт вашого проживання в його квартирі, і ваше найближче майбутнє в цій квартирі. В остаточному підсумку, він хоче від вас того ж, що й ви від нього - мати справу з ввічливою, дисциплінованою та відповідальною людиною, яка буде повною мірою виконувати взяті на себе зобов'язання. Не змушуйте його дзвонити вам до моменту оплати щомісячних орендних платежів - зателефонуйте йому самі за день-два до цього і домовтеся про зустріч.

  Якщо ви оплачуєте оренду прямо в квартирі не поскупіться на чай з тістечками або цукерками. Чим більше ви симпатичні власнику квартири, тим більше прав і свобод в цій квартирі у вас з'явиться. Хочете вивезти старий холодильник і поставити замість маленький і компактний, поміняти шпалери або прибрати з квартири старий мотлох? Домовитися набагато простіше, коли відносини налагоджені і стабільні. Чи варто сходитися з господарем квартири ще ближче або залишитися його діловим партнером на підкресленій дистанції? Вибір за вами; у випадку, якщо ви будете демонструвати зайву дружелюбність, вас можуть записати в коло друзів і спілкуватися відповідно, що не завжди буває зручно для наймача квартири. Але зате безіменного ділового партнера набагато простіше виселити з квартири на вимогу, ніж запропонувати забиратися геть людям, з якими вже налагоджені добрі стосунки.

  Наступний крок - створення затишку в квартирі. Обживання знімної квартири - справа нехитра, і багато хто обмежується перевозом найнеобхідніших речей, ставлять на підлогу свої тапочки, розставляють шампуні і гелі у ванній і починають "проживати за новою адресою". Але якщо ви хочете відчути себе в цій квартирі як вдома, вам варто подбати про те, щоб створити в ній справжній домашній затишок.
  Способи адаптації нового житла до свого способу життя різні - хтось знімає житло по кілька років і переїжджає з власними меблями, попутно роблячи ремонт і переклеювання шпалерів. Хтось кочує по знімних кімнатах і перевозить з собою плюшевий плед.
  Якщо ви налаштовані на життя, а не на існування на знімній квартирі, створити затишок в квартирі можна без витрат і без надмірних зусиль.