0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Подобовий притулок на час ремонту
  13:45

  Подобовий притулок на час ремонту

  Кожен з нас дуже любить своє житло. «Мій дім - моя фортеця» - говорить народне прислів'я. Звичайно ж, все це вірно. Після важкого робочого дня завжди приємно прийти додому, надіти свої улюблені домашні тапочки, пройти на кухню і заварити собі міцний і ароматний чай. Після вечірнього чаю можна прийняти розслабляючу ванну з товстим шаром піни. Саме наш будинок - це місце, де ми розслабляємося і відпочиваємо від вічної суєти на роботі. Завжди хочеться, щоб тут було затишно і красиво. Але з часом одноманітний вигляд стін, вигорілі шпалери, потерті меблі, скрипуча підлога замість того, щоб піднімати настрій і звільняти голову від суєтних думок, навпаки, змушують все більше і більше думати про ремонт.
  Всі ми хоч раз у житті робили ремонт у себе вдома. Саме тому не з чуток знаємо, з якими проблемами доводиться стикатися. Всім відомо, що ремонт - досить тривалий процес. Крім того, це гори будівельного сміття і пилу, купа речей, яку потрібно перетягувати з кімнати в кімнату, поки в одній проводиться ремонт. Все це особливо не приносить задоволення. Який вихід можна знайти в даній ситуації? Найпростіший - знайти собі недороге подобове пристанище на весь час ремонту. Це вирішить багато проблем. Подобово орендований притулок позбавить вас від необхідності кожного вечора вдихати цементний пил, прокидатися під звуки ударного дриля. Житло, орендоване подобово в місті Львів, збереже ваше здоров'я і нерви! Тільки подумайте самі.
  Подобове житло можна орендувати ближче до вашої роботи. Тоді ви зможете досить значно заощадити час, не простоюючи його в наших багатогодинних пробках. Абсолютно все необхідне для проживання: меблі, побутова техніка, посуд - вже є в подобової квартири. Вам нічого не потрібно перевозити з собою. Тільки невеликий чемоданчик з повсякденним одягом. Тут вам не доведеться кожного разу обтрушуватись перед виходом з подобового житла. Одяг залишиться цілим і неушкодженим, без численних білих плям від будівельного гіпсу і штукатурки. Тут не потрібно дихати парами всіляких фарб, емалей і розчинників. Ваші легені залишаться в безпеці. У вашому подобовому пристанищі ви в будь-який момент можете скористатися і газом, і водою, і електрикою, на відміну від вашої ремонтованої квартирки, де відключати комунікації просто необхідно для проведення відповідних робіт по їх заміні.

  Продовжувати можна до безкінечності. Головне зрозуміти, що оренда подобового пристановища на час ремонту - це найбільш оптимальний спосіб зберегти свої нерви і сили. Тільки подобове житло дозволить вам не позбавлятися звичного способу життя і провести весь цей час з комфортом.