(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Класифікація подобової здачі оренди на ринку житла
  13:39

  Класифікація подобової здачі оренди на ринку житла

  Подобова здача житла в найм на сьогоднішній день стає одним із найвигідніших способів отримати прибуток з нерухомості. Як показує статистика, здаючи квартиру в найм можна заробляти в два-три рази більше, ніж при довгостроковій оренді. Обєм доходу залежить в першу чергу від самої квартири. Так, на даний момент на ринку склалося три основних класи здаваємогов в найм подобового житла.

  1. Економ-клас - це квартири, обладнані мінімумом необхідних меблів і побутової техніки. У більшості випадків в такому житлі встановлюється декілька спальних місць, обідній стіл на кухні, шафа або тумбочка для одягу. З побутової техніки орендарям доступні холодильник і телевізор, рідше - мікрохвильова піч, пральна машинка і музичний центр.Обстановка в квартирах економ-класу досить проста, при цьому компенсується вартість їх оренди - таке житло є найдешевшим. Разом з цим не варто забувати про такий важливий чинник, як розташування квартири - в залежності від того, де знаходиться "двійка" або "однушка" економ-класу, її вартість може значно збільшуватися або зменшуватися. Треба сказати, що такі квартири в даний час є найбільш популярними на ринку - вони користуються високим попитом практично у всіх категорій приїжджих.

  2. Бізнес-клас - це більш комфортна та затишна квартира, але і більш висока ціна. У середньому по ринку бізнес-клас дорожче економ-класу на 10-15%, часто різниця в ціні є більшою. Квартири бізнес-класу також користуються чималою популярністю - їх оренда обходиться постояльцям дешевше номера в готелі, а при тому що орендоване житло даної категорії характеризується достатнім рівнем комфорту. Квартира бізнес-класу має на увазі наявність євроремонту, обладнаної робочої зони, розширеного набору побутової техніки та меблів. Тут в обов'язковому порядку повинні бути встановлені холодильник, мікрохвильова піч, пральна машинка, телевізор, музичний центр, обігрівач. Також в квартирі повинен бути телефон і доступ в Інтернет. Звичайно, підвищені вимоги пред'являються і до меблів - вони повинні перебувати в гарному стані, бути досить зручними і красивими. Як правило, квартири бізнес-класу мають одну або дві, рідше три кімнати. Відповідно, збільшується і кількість спальних місць, якими володіють орендарі таких квартир.

  3. Преміум-клас - це кращі пропозиції на ринку подобової оренди. Незважаючи на це, квартири преміум-класу користуються не такою високою популярністю - їх вартість порівнянна з ціною аналогічного номера в готелі, притому, що сервіс є не таким високим, як в готелях. У середньому житло преміум-класу на чверть дорожче квартир бізнес-класу, однак, у багатьох випадках така різниця в ціні цілком себе виправдовує. Квартира преміум-класу - це, як мінімум, дуже якісний євроремонт, часто виконаний за участю дизайнера. Якісні і нові меблі та сантехніка є обов'язковими атрибутами таких квартир. Набір побутової техніки також є максимально повним - тут має бути все, що тільки може знадобитися орендарю, від водонагрівача до посудомийної машини.Частіше всього квартири преміум-класу розташовуються в центральних районах міст та мають дві, три або чотири кімнати, в числі яких обов'язково виявляються робочий кабінет і їдальня-вітальня. Орендарям таких квартир можуть бути доступні і додаткові послуги - наприклад, доставка їжі або будь-яких інших товарів в квартиру або послуги домробітниці.