(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 7
  Главная » 2013 » Июль » 7 » Яка нерухомість не буде обкладатися податком в Україні
  14:46

  Яка нерухомість не буде обкладатися податком в Україні

  Не оподатковуватиметься нерухомість, що належить прийомним та багатодітним сім'ям, а також дітям-сиротам.

  Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України щодо об'єктів житлової нерухомості". Законом встановлено не обкладати податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об'єкти житлової нерухомості, що належать прийомним сім'ям, сім'ям опікунів дітей, в яких виховується троє і більше дітей, а також об'єкти житлової нерухомості, що належать дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування , та особам з їх числа, але не більше одного такого об'єкта на дитину. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

  Податок на нерухомістьЗгідно з документом, пільги зі сплати податку не надаються на об'єкти оподаткування, використовувані їх власниками для отримання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності). Міські, селищні та сільські ради можуть встановлювати додаткові пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, і використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

  Законом переглянуто розмір житлової площі, на який будуть надаватися пільги. А саме, ставки податку для фізичних осіб встановлюються у таких розмірах:

  - Для квартири / квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, або житлового будинку / будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів;
  - Для квартири / квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, або житлового будинку / будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів;
  - Для різних видів об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податків, сумарна площа яких не перевищує 740 кв. метрів;
  - Для різних видів об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податків, сумарна площа яких перевищує 740 кв. метрів.

  Тобто пільга на сплату податку буде застосовуватися до сукупної житлової площі об'єктів житлової нерухомості, що належить платникам податків незалежно від кількості таких об'єктів.

  Передбачено також, що для всіх фізичних осіб в 2013 році податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, нараховуватися і сплачуватися не буде.

  Відповідний законопроект був зареєстрований під N2405.