0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2012 » Февраль » 12
  Главная » 2012 » Февраль » 12 » Як зняти квартиру з погляду обивателя
  00:33

  Як зняти квартиру з погляду обивателя

  зняти квартируПередісторія створення цих порад дуже проста - протягом декількох років я із завидною регулярністю знову і знову знімала квартири. Змінювала райони, збільшувала площу, шукала краще. За цей час у мене накопичилося багато всілякого досвіду, переважно, на жаль, негативного. Ну що, поїхали?

  1. Найголовніша порада: якщо зняти квартиру треба терміново, і земля горить під ногами, краще звертатися в агентство. Скільки б газет з оголошеннями ви не купили і скільки б сайтів не облазили, у хорошого агентства база все одно ширша. А головне, у них вона вже систематизована. І зняти квартиру через агентство нерухомості в рази швидше.

  2. Опитуючи знайомих, враховуйте, що ціни ростуть. Якщо ваші знайомі зняли квартиру півроку назад, то не варто розраховувати, що вам вдасться зняти квартиру за ті ж гроші - зараз з вас запитають більше за ті ж умови.

  3. Всі друзі і приятелі пообіцяють довідатися по своїх каналах, хто, де і яку квартиру здає. Але, як з'ясувалося, багато людей не люблять зв'язуватися зі знайомими та знайомими знайомих - їм здається незручним вирішувати фінансові питання, з якими пов'язане питання зняття квартири, при існуванні якихось особистих відносин. "Дружба дружбою, а грошики - нарізно".

   4. Доїхати до центру з багатьох вулиць Шевченківського району швидше, ніж з багатьох вулиць Сихівського, а коштує Шевченківський дешевше тому, що вважається не Центром, тому зняти квартиру там вигідніше.

   5. Зняти квартиру у віддалених від центру районах Львова коштує приблизно однаково (не рахуючи зелених зон), але різниця в часі їзди до того ж центру може становити 15-20 хвилин на громадському транспорті.

  6. Вирішивши, зняти квартиру в незнайомому районі, можна дуже сильно переплатити за інфраструктуру, якої не буде, і інші неіснуючі там зручності. В оголошеннях від приватних осіб дуже часто зустрічається помилкова інформація. Я шукала квартиру в своєму районі, твердо знаючи, що до найближчої вулиці від Центру 7 хвилин їди, а в оголошеннях читала про 3-5 хвилин пішки. З одного боку, нічого страшного - поїдете дивитися і переконаєтеся, скільки їхати насправді, а з іншого боку, скільки часу втрачається на "порожні" перегляди, адже зняти квартиру хочеться швидше.

  7. Коли в оголошенні сказано "квартира після ремонту", уточнюйте, скільки конкретно часу пройшло після цього ремонту. Мені на повному серйозі намагалися запропонувати зняти квартиру "після ремонту", в якій він був 3 і навіть 5 років тому ("ми зробили ремонт, і ніхто тут не жив"). Ще краще, коли вираз "після ремонту" має на увазі, що його щойно закінчили, а прибиратися доведеться вам. А заодно прилаштовувати розетки, люстри, крани і все інше. А чи захочете ви знімати квартиру з такими недоробками?

  8. Слова "в хорошому стані" кожним господарем трактуються по-своєму. Бажано теж уточнювати перш, ніж поїдете знімати квартиру. Багато хто називає цими словами будь-яку квартиру, в якій ще не звалилися стіни.