0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 12
  Главная » 2013 » Июль » 12 » Як не промахнутися, купуючи квартиру в місті Львів?
  17:02

  Як не промахнутися, купуючи квартиру в місті Львів?

  купівля квартири у ЛьвовіДля початку потрібно вирішити, чи будете ви особисто займатися організаційними питаннями або спровадите ці обов'язки на професійного ріелтора. Якщо ви не розбираєтеся у всіх тонкощах, пов'язаних з купівлею квартири у Львові, то шахраям буде набагато простіше обвести вас навколо пальця. Тому краще довіритися професіоналу.

  Вже на стадії укладання договору з ріелтором необхідно взяти до уваги наступне:

  По-перше, обов'язки агента повинні бути чітко сформульовані;

  По-друге, в договорі потрібно вказати суму, яку ріелтор отримає за виконану роботу. Як правило, за своє посередництво агентства нерухомості беруть від 5% до 10% від вартості квартири. Також слід уточнити, чи входять витрати на пошук відповідного варіанту в загальну суму, а якщо ні, вказати величину цих витрат;
  Львів купівля квартири
  По-третє, свої вимоги до можливих варіантів потрібно описувати як можна докладніше. Це необхідно для того, щоб ви могли повернути кошти, заплачені за пошук, якщо ріелтор не знайде підходящої квартири у Львові;

  По-четверте, обговоріть терміни, в які має вкластися агентство. В разі їх недотримання ви можете не оплачувати витрати на підбір варіантів і навіть зажадати виплати неустойки, якщо це умова зафіксовано в договорі.

  Покупець також має деякі зобов'язання перед агентством. Якщо вам будуть запропоновані варіанти, що задовольняють прописаним запитам, а ви не зупинитеся ні на одному з них, кошти, внесені в якості передоплати, залишаться у ріелтора.

  квартири у Львові купівляПісля того як підходяща нерухомість у Львові обрана, необхідно перевірити інформацію, що стосується самої квартири і її власника:

  1. Уточніть особу продавця, з'ясуйте, чи не страждає він яким-небудь серйозним захворюванням, чи не стоїть на обліку у психіатра або нарколога. Якщо він спостерігається у цих фахівців, то згодом ваша угода може бути оскаржена в суді, наприклад, його родичами. А якщо він серйозно хворий, то ви можете просто не дочекатися моменту укладення договору купівлі-продажу, тому що процес підготовки документів та їх реєстрація у відповідних органах займає звичайно не один місяць. Людина може померти, і тоді ви залишитеся і без квартири, і без витрачених грошей. Якщо ж продавець визнаний рішенням суду недієздатним і не несе відповідальності за свої дії, угода з ним не може бути укладена в принципі. За наявності сумнівів на цей рахунок, краще уточнити інформацію в органах, що опікують власника квартири.
  продаж квартири у Львові
  2. З'ясуйте, чи прописаний господар нерухомості один на продаваній житлоплощі або разом з іншими людьми. Якщо вони будуть заперечувати проти продажу квартири, то виписати, а вже тим більше виселити їх, за законом буде неможливо. Єдиною підставою може бути рішення суду, але для цього потрібні вагомі причини.

  3. Уточніть, чи володіє продавець нерухомістю в повному обсязі, або є співвласники. Їм законом надано першочергове право викупу частки у спільній власності. Тому, якщо інші власники будуть проти продажу частини нерухомості сторонній особі, покупець нічого не зможе зробити.

  Львів продаж квартир4. Перевірте всі документи на квартиру і документи, що засвідчують особу власника. Всі вони повинні бути в оригіналі. Уважно вивчіть технічний паспорт на нерухомість, де обов'язково зазначаються зміни планування квартири. Перебудова, проведена без дозволу та реєстрації у відповідних органах, не дозволить оформити угоду купівлі-продажу.

  5. Якщо квартира раніше була отримана у спадок, потрібно уточнити, чи не порушено порядок прийняття спадщини, а також чи не фігурувала дана нерухомість в судових слуханнях, чи не накладений на неї арешт, чи не знаходиться вона в заставі.

  6. Поспілкуйтеся з людьми, що проживають по сусідству, щоб з'ясувати, чи не часто з квартирою відбувалися купівлі-продажі, чи немає чогось, що може затьмарювати ваше проживання в ній.
  квартири від власника Львів
  Якщо з квартирою, господарем і документами все гаразд, можна реєструвати угоду, пам'ятаючи про два застереженнях:

  По-перше, не варто зв'язуватися з довіреною особою без участі господаря. Довіреність може виявитися недіючою або взагалі липовою, так що операція буде недійсною.

  По-друге, слід насторожитися при заниженій ціні. Навіть якщо власник продає житло з якихось життєвих обставин, згодом він може оскаржити угоду в суді, пославшись на те, що вона була здійснена на кабальних умовах через цих самих важких обставини. Суд вправі задовольнити позов і визнати договір купівлі-продажу недійсним.