(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 10
  Главная » 2013 » Июль » 10 » Як грамотно оцінити квартиру при купівлі у Львові
  14:58

  Як грамотно оцінити квартиру при купівлі у Львові

  купівля квартири ЛьвівБагатьом з нас доводилося стикатися з проблемою вибору нового житла. У даній ситуації рекомендується пам'ятати про правила оцінки майбутньої квартири у Львові. Таким чином, щоб в кінцевому підсумку не розчаруватися, слід звернути увагу на наступні важливі моменти:

  1. Оглядати майбутню житлоплощу житло рекомендується виключно при світлі дня. Денне освітлення допоможе виявити справжній стан приміщень і місцевості, де розташовується будинок. Тому, якщо ваші продавці не згодні показати житло в денний час доби, це означає, що існують якісь проблеми. Фахівці радять проводити огляд квартири в першій половині дня - в цей час ви зможете побачити реальну картину - можливу загазованість або галасливість району.

  2. Також не зайвим буде торкнутися питання благоустрою прилеглої території, роботи житлово-комунального господарства, прибирання під'їзду, проведення ремонтних робіт. При покупці квартири влітку дізнатися про якість опалення покупець зможе тільки в зимовий період часу, і навпаки, коли квартира купується взимку, то складно оцінити, наскільки комфортно в ній буде влітку.

  3. Зверніть особливу увагу на місцеву інфраструктуру: навчальні та дошкільні заклади, супермаркети, магазини, спортивні установи, кафе, ресторани, аптеки, медпункт і т.д. Крім того, можна поговорити з жителями під'їзду. Для аналізу інформації варто зробити нотатки про почуте і побачене.

  купівля квартири у Львові4. Експерти рекомендують дивитися житло без гучної музики і включеного телевізора. Це допоможе об'єктивно оцінити ступінь вуличного шуму, рівень впливу з боку трамваїв.

  5. Зверніть увагу на стелі, свіжий вигляд яких може сигналізувати про те, що сусіди зверху забувають закривати водопровідні крани або дах протікає (в ситуації, коли житло у Львові розташоване на останньому поверсі).

  Перевірте сантехніку, оцініть силу напору, чистоту води. Особливу увагу по можливості рекомендується приділити електропроводці. Будьте одночасно і аналітиком, і критиком.

  Отже: для того, щоб гірко НЕ шкодувати про купівлю нової квартири, уважно обстежте всі затишні куточки майбутньої житлоплощі, об'єктивно оцініть її стан на сьогоднішній день, можливість внесення подальших виправлень в майбутньому і, звичайно, не втрачайте пильності.