(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Житло у Львові для абітурієнтів і заочників
  13:45

  Житло у Львові для абітурієнтів і заочників

  Львів - студентське місто. Тут безліч всіляких коледжів, інститутів, університетів. Найдавніший університет Львова - Університет Івана Франка. Зрозуміло, кожен рік в наше місто зі всієї країни приїжджає величезна кількість абітурієнтів, бажаючих вступити в той чи інший вуз. Екзаменаційна сесія триває не менше двох тижнів і іноді доходить до місяця. Потім приймальна комісія перевіряє роботи. Для цього теж потрібен якийсь час.

  Знімати готель на весь цей час - надзвичайно дорого. Тут абітурієнтам на допомогу і приходить оренда подобового житла у Львові. Просто незамінна послуга. Вартість житла в місті Львів значно нижче вищезазначених готелів. Тим більше, при тривалому терміні оренди зазвичай представляються значні знижки на проживання. Адже господарі або агентства нерухомості самі зацікавлені в тому, щоб квартири у Львові не пустували. Тому і надають знижки, які можуть доходити до 20-30 відсотків від вартості житла. Пропоновані варіанти рівномірно розподілені по всьому Львову. Тому підібрати собі відповідне житло саме поруч із вашим навчальним закладом буде зовсім нескладно. Подобове житло у Львові прекрасно адаптовано для прийому абітурієнтів, обладнано абсолютно всім необхідним. Володіє великою місткістю завдяки раціонально розставленим меблів. Однокімнатна квартирка здатна вміщати до чотирьох абітурієнтів, двокімнатна - до шести. Постільні приналежності видаються безкоштовно для кожного мешканця. На кухні завжди присутня вся необхідна техніка та посуд для приготування повноцінної домашньої їжі. Ви будете відчувати себе як вдома.

  Крім абітурієнтів, короткостроково орендоване житло користується у Львові великою популярністю і у студентів-заочників. Приїжджі заочники на період сесії (а це близько трьох-чотирьох тижнів) буквально окуповують усе житло в старовинному Львові. Вільних варіантів практично не залишається в усьому місті.

  Орендувати житло можна різними способами. Найбільш безпечний і надійний спосіб - це звернутися в спеціалізоване агентство нерухомості і заздалегідь забронювати вподобаний варіант. Ми завжди з радістю готові вам допомогти! Агентство також зазвичай пропонує цілий спектр додаткових послуг. Це послуги трансферу, цікаві екскурсії по Львову і багато іншого.

  За великим рахунком, знайти житло можна і по приїзду до Львова. На вокзалах стоять підприємливі люди з різного роду табличками і пропонують оселитися саме у них. Пропозиції бувають дуже привабливими. Засмучує лише те, що тут дуже велика ймовірність обману. Встати з табличкою може будь-який бажаючий. Цілком імовірно, що він здасть вам свою власну нерухомість, і ви спокійнісінько проживете там всі 3 тижні. Але нерідкі й випадки обману клієнтів. Тому будьте гранично уважні при виборі житла.