(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 12
  Главная » 2013 » Июль » 12 » Фактори що впливають на купівлю житла в місті Львів
  18:55

  Фактори що впливають на купівлю житла в місті Львів

  купівля житла у ЛьвовіПри купівлі будь-якого житла в місті Львів, хоч однокімнатної квартири, хоч величезної будівлі, покупець звертає увагу на величезну кількість чинників. Спробуємо розглянути основні з них, для того, щоб знати, як слід підготуватися до зустрічі з покупцем.

  Правове забезпечення житла, є одним з основних. Це означає, що на житло повинні бути підготовлені всі необхідні документи, причому вони повинні бути в повному порядку. Буде навіть плюсом, якщо ці документи будуть розглянуті професійним юристом при покупцеві.

  Стан самого житла є наступним основним чинником, на яке зверне увагу покупець. Природно, що чим краще стан, тим більше ймовірність придбання даного житла покупцем. Варто також звернути увагу не тільки на капітальний стан житла (стіни, стеля, фундамент, оздоблення), але також і на такі дрібниці як: чиста підлога, яскраве освітлення, відсутність поганого запаху в квартирі і т.д.
  вартість житла у Львові
  Важливим чинником, що впливає на рішення покупця, є наявність у житлі сучасних рішень вентиляції, каналізації, водо-, газо-, та електропостачання. Причому кухня постане в найбільш вигідному світлі, якщо буде встановлена нова мийка, і газова плита буде не з далеких 60-х, а сучасна.

  Ще одним фактором, що визначає вартість житла у Львові, є безпека. Безпека як усього району, так і конкретно взятого житла. Буде краще, якщо при вході будуть встановлені металеві двері, на вікнах будуть стояти решітки, а в квартирі буде встановлена охоронна система.