(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 11
  Главная » 2013 » Июль » 11 » Елітна нерухомість Львів, або житло на межі фантастики.
  13:09

  Елітна нерухомість Львів, або житло на межі фантастики.

  елітна нерухомість львівЕлітна нерухомість у Львові - це вкрай суперечливе явище сучасної дійсності. Про неї багато говорять, але от стикаються з нею одиниці. Зрозуміло, її часто зображують на знімках, викладають у мережі, але холодні фотографії не здатні передати всю розкіш і всю витонченість. Багатьом хочеться доторкнутися до цієї краси, але що за нею ховається - цього не знає майже ніхто.

  Елітне житло - це результат старанної роботи цілого штабу професіоналів, які старалися догодити потенційному господарю. Вони розробляли проект золотого унітазу, басейни на одному поверсі і спеціальну кімнату для улюбленого вихованця. При цьому окремі побажання здавалися настільки безглуздими, що дизайнери наполегливо намагалися відрадити власника їх впроваджувати. Тільки, як показує практика, люди через своє житло намагаються реалізувати свої приховані мрії. Можливо, хтось мріяв про кімнату в рожевих тонах, а іншому неодмінно потрібен будинок з безліччю потайних ходів. У результаті на світ з'являються елітні будинки, які нагадують споруди з фантастичних книг.

  Коли у людини вистачає коштів, вона спокійно реалізує свої найсміливіші мрії. Правда, найчастіше фантазія поширюється на приватні будинки, а от у квартирах доводиться рахуватися з несучими стінами. Хоча в елітних квартирах у Львові можна побачити підлоги з підігрівом, величезні ванни і навіть басейни. Також не варто забувати про каміни, які у багатьох асоціюються з Англією і якоюсь манірністю. У нас камін стає просто приводом для гордості, відображенням успішності. При цьому він не обов'язково повинен працювати, а може бути лише елементом декору.

  елітна нерухомість у ЛьвовіЯкщо розглядати всі варіанти елітної нерухомості у Львові, вивчати її особливості, то часу піде досить багато. Просто скільки людей, стільки забаганок, за якими ховається бажання виділитися з натовпу. Однак у таких випадках людина швидко втомлюється від свого нового житла, яке починає пригнічувати її. Правда, бувають випадки, коли люди все життя живуть в елітному будинку, створеному за індивідуальним проектом, але це вже виняток з правил.

  Найсумніше - це те, що від яскравого житла швидко втомлюються, а от продати елітну нерухомість буває складно. Просто все робилося під запити конкретної людини, тому майбутньому власникові доведеться багато чого переробляти. Такі нюанси можуть призвести до значного зниження вартості житла, тому потенційні власники елітної нерухомості повинні проводити всі роботи без фанатизму.