0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Квартири подобово у Львові для туристів і відпочиваючих
  14:11

  Квартири подобово у Львові для туристів і відпочиваючих

  Відмінний інвестиційний, діловий та соціальний клімат приваблює в місто все більше і більше філій, представництв та дочірніх підприємств великих компаній, а разом з ним розцвітає і місцевий бізнес. Діловий підйом міста тягне за собою збільшення мобільності, і тисячі людей щодня прибувають до Львова з діловими і особистими цілями, на екскурсії і в офіси.

  Головний вибір приїжджого в новому для себе місті - це вибір місця для проживання. Готель або подобові квартири, а, може бути, пошукати хостел, інші варіанти? Вибір нелегкий. Демократичні гуртожитки та загальні кімнати, кемпінги - атрибути вільного життя - підходять лише для невеликої частини подорожуючих, звичайним ж людям необхідний комфорт і затишок. По готелях багато «доброго» може розповісти той, хто побував хоча б в одному: жорсткі умови оформлення і виписки; додаткова оплата практично за все - від інтернету і телевізора до гарячої води та рушників; візити і дзвінки персоналу, відсутність затишку. Номери - класичний вибір, але він не єдиний і, як виявляється, не кращий.

  Справжнім порятунком для стомлених дорогою подорожніх стає можливість зняти квартиру подобово у Львові. Життя в комфортних умовах в подобовій квартирі, з нормальною ванною кімнатою, облаштованій кухнею, підключеним інтернетом і хорошою звукоізоляцією - саме на затишок зупиняється вибір клієнта. Набирає обертів бізнес з надання добових квартир і не думає зупиняти ріст - адже вигоди перед альтернативами очевидні: Можна підібрати квартиру подобово в цікавому районі, а не жити в заздалегідь визначеному готелі, які зазвичай знаходяться далеко від потрібного гостю місця роботи або відпочинку. Через зростання ринку збільшуються гравці, і незабаром можна чекати повноцінних компаній з надання оренди з найширшим асортиментом квартир.

  Відсутність класичних незручностей готелю або хостела - ніякого підселення, прибирань за розкладом, заборон на відвідування або вихід з території, ніяких доплат за непотрібні сервіси.

  Високий рівень затишку. Практично всі подобові квартири мають повний набір побутової техніки - не потрібно терпіти незручності, замовляти прання і прасування речей, оплачувати обіди - все можна зробити своїми руками, а не довіряти невідомим людям. Та й меблі відрізняються в кращу сторону - дивани, крісла і телевізор, стіл і підключення до Інтернет - подобові квартири у Львові завжди готові для життя.

  З кожним роком зростає сервіс агентств. Зараз вас зустріне і підвезе до подобової квартири доброзичливий співробітник, для гостей у відрядженні - компанія візьме на себе оформлення документів, чеків і реєстрації. Більший набір послуг обумовлений тим, що кожен агент працює на себе, і найвища якість обслуговування - це його хліб. Такий підхід вигідно відрізняється від одержуючих заробітну плату співробітників готелів, від яких рідко можна отримати щиро добре ставлення.

  Остання, але найчастіше визначальна вигода - ціна. У середньому, оренда квартири на добу коштує вдвічі дешевше, ніж аналогічний номер у готелі!
  Перераховані позитивні сторони оренди навряд чи залишать когось байдужими, і в наступній поїздці сумнівів у виборі між квартирою і готельним номером виникати вже не буде. Зняти квартиру подобово у Львові дуже легко - в будь-якому куточку міста, в будь-який час доби сучасний сервіс доступний для Вас, дорогі гості міста.