(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 10
  Главная » 2013 » Июль » 10 » Десятка країн, в яких ризиковано купувати нерухомість
  01:43

  Десятка країн, в яких ризиковано купувати нерухомість

  Купівля будинку або квартири за кордоном далеко не завжди допомагає з отриманням постійного місця проживання, але, тим не менше, це є непоганим бонусом. Найчастіше нерухомість закордоном купується для відпочинку або інвестування грошей. Однак слід зазначити, що не кожна угода може стати успішною: є країни, в нерухомість яких вкладати кошти не варто.

  Північний КіпрПівнічний Кіпр

  Купуючи нерухомість на території, так званої Турецької Республіки Північного Кіпру, ви можете не тільки втратити свої гроші, але і сісти у в'язницю, оскільки за законами Республіки Кіпру купівля нерухомості без згоди законного власника вважається злочинною змовою та шахрайством. МЗС Росії радить утримуватися від таких угод. Також експерти підкреслюють, північна частина острова Кіпр є малорозвиненою. Крім того, для неї характерний високий рівень злочинності.

  ЄгипетЄгипет

  Останнім часом фахівці зараховують Єгипет до країн, небезпечних для інвестування грошей у нерухомість. На їх думку політична ситуація в країні говорить про те, що туристична галузь Єгипту може з часом зникнути. Із зменшенням числа туристів буде збиткова і курортна нерухомість.


  ТаїландТаїланд

  Ситуація в Таїланді схожа на ситуацію в Єгипті. Заворушення, невизначеність законодавства щодо нерухомості, зростання податків на розкіш не сприяють інвестиційній привабливості. Також на тайську нерухомість роблять великий вплив стихійні лиха. Так, наприклад, через погрози повеней і цунамі на Пхукеті є райони, де продати нерухомість просто неможливо.

  ІспаніяІспанія

  Через економічну кризу будинки і квартири невигідно купувати і в Іспанії. Ціни вже впала приблизно на 25%. Фахівці прогнозують, що ціни на нерухомість продовжать падіння через держборг.  ГреціяГреція

  Економічна ситуація в Греції поки невтішна. Вважається, що грецька нерухомість тільки почала падати в ціні, і наступні три роки падіння буде тривати на увазі того, що Греція знаходиться на межі дефолту.  ІрландіяІрландія

  Економічна криза похитнула і ірландський ринок нерухомості, незважаючи на те, що за останні роки ірландці створили «економічне диво». В окремих районах ринок впав до 50%. Проте експерти відзначають, якщо Ірландія зупинить падіння, то займе перше місце за привабливістю інвестицій.


  БолгаріяБолгарія

  На думку фахівців, болгарська курортна нерухомість нині виглядає непривабливо зважаючи на неясні перспектив розвитку країни. Поки Болгарія не в силах зупинити падіння ринку нерухомості.  ХорватіяХорватія

  Неясними залишаються перспективи розвитку також Хорватії. У країні досі спостерігається високий рівень безробіття. Експерти припускають, що в 2012 році ціни на елітну нерухомість в Хорватії продовжать падіння. При цьому вони можуть опуститися до 10%.  ОАЕОАЕ

  Варто відзначити, що неліквідність ринку нерухомості не завжди пов'язана з політичними чи економічними проблемами. У рідкісних випадках проблеми з продажем нерухомості властиві затовареним ринкам, які бурхливо росли до фінансової кризи. Ринок нерухомості ОАЕ обвалився саме з цієї причини - ціни впали на 80%. За словами експертів, збитки несуть переважно іноземці (у тому числі і росіяни). Самі арабські шейхи інвестують гроші в лондонську нерухомість, вважаючи лондонський ринок найстійкішим з точки зору довгострокових вкладень.

  НорвегіяНорвегія

  У Норвегії високий рівень іпотечних ставок, які можуть зрости в два рази в найближчі кілька років. Також очікується падіння цін на норвезьку житлову нерухомість до 20%. Не можна не відповісти той факт, що в Норвегії вельми жорстка система оподаткування. При купівлі житлового об'єкта необхідно сплатити гербовий збір, здача об'єкта в оренду прирівнюється до підприємницької діяльності, з якої стягується податок, оподатковується і продаж нерухомості. Все це говорить про те, що норвезький ринок не найпривабливіший з точки зору вкладення грошей.

  Тут наведена тільки десятка країн, де вкладення в нерухомість пов'язано з ризиками. І не варто спокушатися тим, що володіння нерухомістю дає право оформити вид на проживання - це вірно лише для Єгипту і ОАЕ.

  У тому випадку, якщо країна розташовується на території Євросоюзу, то єдина перевага, яку ви отримуєте при купівлі нерухомості - отримання мультивізи, за якою вам можна перебувати в країні не більше 180 днів у році.