Главная Новости во Львове: о недвижимости, афиша, праздники
Як зняти квартиру у Львові - без посередників
квартира без посередників  Як зняти квартиру у Львові - без посередників або за допомогою ріелтора?
   Якщо Ви зважилися знімати квартиру без посередників, і, не переплачуючи ріелторам, самостійно вивчити пропозиції оренди квартир від власника, то в результатах пошуку зверніть увагу на позначку «Оголошення оренди житла від приватних осіб». Саме так відзначаються оголошення від господарів нерухомості, які самі хочуть здати квартиру без посередників. Оренда квартир у Львові і передмісті без посередників популярна у студентської молоді, коли потрібен економ-варіант - недорого зняти однокімнатну квартиру або кімнату. Більш досвідчені орендарі, неодноразово орендували квартири і віддають перевагу економити свій час (а, нерідко, і засоби), вважають за краще користуватися послугами професіоналів - приватних ріелторів або представників агентств нерухомості, що спеціалізуються на наданні послуг знімання квартир в певному районі міста.
Читать далее →
Вартість оренди нерухомості у Львові - житла
оренда житлаВартість оренди нерухомості у Львові - квартир, кімнат, будинків
Щоб не переплатити зайвого власнику квартири або посереднику-ріелтору і недорого зняти кімнату або квартиру на добу, потенційному орендарю житлоплощі необхідно вміти орієнтуватися в цінах на найм вторинного житла у Львові і Львівській області. Тут неоціненну допомогу нададуть матеріали аналітичного розділу порталу з нерухомості - Індексу цін нерухомості ВесьЛьвівУа по регіонах, ситуація з орендою по районах Львова. Але врахуйте, що найпопулярніший пошуковий запит по базі оголошень «зняти однокімнатну квартиру у Львові недорого і без посередників». Якщо Ви хочете орендувати саме такий варіант - покваптеся, такі об'єкти швидко «йдуть» з бази - як тільки орендар і власник житла домовляться про вартість оренди квартири.
Читать далее →
Знайти квартиру в оренду по карті Львова
знайти квартируЗнайти квартиру в оренду по карті Львова, параметрам, фото, інфраструктурі
Щодня розділ з оренди квартир і кімнат проглядає понад 20 000 відвідувачів, охочих недорого зняти квартиру або у Львові або в одному з міст Львівської області. Розміщені на сайті кімнати і квартири в найм «прив'язані» до карти Львова, забезпечені докладним переліком об'єктів інфраструктури, також позначених на карті львівського району. В кожному оголошенні по оренді житла є фото кімнат, фотографії будинку, його поверхові плани, панорами довколишніх вулиць і дворів. Зручні параметри пошуку дозволять швидко і без посередників підібрати потрібний варіант з оренди кімнат у комунальній квартирі або зніманню елітної квартири в центрі Львова.
Читать далее →
Як у Львові зняти квартиру довгостроково, подобово?
зняти квартируЯк у Львові зняти квартиру довгостроково або подобово?

Варіантів тут не так багато, як хотілося б - їх всього два. Перший - пошук і оренда житла самостійно. Другий - звернутися до послуг одного з агентств нерухомості у Львові. І у того, і в іншого способу є свої підводні камені.

Квартиронаймач, який вирішив займатися пошуком житла самостійно, як правило, дає оголошення «зніму квартиру від власника» в різних засобах масової інформації: львівських газетах, телебаченні, радіо, інтернеті. Деякі йдуть іншим шляхом. Вони не шкодують паперу і клею, розклеюють оголошення «зніму квартиру» на магазинах, під'їздах, зупинках та інших місцях.
Читать далее →
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 38 39 »