Главная Новости во Львове: о недвижимости, афиша, праздники
Яка нерухомість не буде обкладатися податком в Україні
Не оподатковуватиметься нерухомість, що належить прийомним та багатодітним сім'ям, а також дітям-сиротам.

Податок на нерухомістьВерховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України щодо об'єктів житлової нерухомості". Законом встановлено не обкладати податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об'єкти житлової нерухомості, що належать прийомним сім'ям, сім'ям опікунів дітей, в яких виховується троє і більше дітей, а також об'єкти житлової нерухомості, що належать дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування , та особам з їх числа, але не більше одного такого об'єкта на дитину. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.
Читать далее →
День города Львова 2012 - программа празднований
день Львова 20125-6 мая Львов традиционно празднует День города.

Празднование проходить на территории всего города. Среди запланированных событий: Праздничное шествие, городская ярмарка, концерты украинских групп, проведение фестиваля венгерской культуры и виноделия "MАДЯР FEST", фестиваля средневековой культуры «Львов древний», Международный фестиваль старинных автомобилей «Гранд При Львова» (Leopolis Grand Prix) и многие другие интересных мероприятий.
Читать далее →
Фестиваль «Празднуем Воскресение вместе» в Шевченковском гаю
Фестиваль во Львове
21 апреля в Шевченковском гаю пройдет уже четвертый молодежно-детский фестиваль «Празднуем Воскресение вместе».

В программе фестиваля: выставка-ярмарка от молодежных христианских общин, мастер-классы народных ремесел, выступления детских коллективов, а также праздничный концерт с участием Тараса Чубая, Софии Федины, групп «Кана», «Крик души», «Корали», « Семейная капелла ».

«Празднуем Воскресение вместе» - это хорошая возможность для всей семьи совместно провести время, ведь на фестивале интересные и для детей и для взрослых - говорит о.Тарас Милян, председатель Молодежной комиссии ЛА УГКЦ. Приятно, что каждый год все больше львовян и гостей города посещают фестиваль. Приглашаем молодежь, родителей и детей прийти на праздник в Шевченковский гай и совместно радостно прославить Христово Воскресение ».
Читать далее →
Подобова оренда квартир в приватному порядку
Квартири подобово у ЛьвовіЯк зняти подобово квартиру у Львові у приватному порядку

Коли ми вперше приїхали до Львова чотири роки тому, ми були ще студентами. Їхали на свій страх і ризик, нічого толком про місто не знаючи і ні з ким попередньо не зідзвонюючись. Приводом став майстер-клас, який проводився лише три дні і тільки у Львові не те щоб зірка світового рівня, але наш особистий кумир і головний автор в моїй багатостраждальній дипломної роботи. Що є подобова оренда квартир у Львові, ми представляли слабо, проте зі студентським нехлюйством понадіялися, що все само якось вирішиться. Все вирішилося в такий спосіб: не встигли ми й двох кроків відійти від головного вокзалу, як нас за руку вхопила бадьора бабуся і потягла шустро-шустро «в таку квартирку, що просто пальчики оближете, і зовсім за смішні гроші». Будучи товаришами вихованими, чинити опір ми їй не змогли.
Читать далее →
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 38 39 »