Главная Новости во Львове: о недвижимости, афиша, праздники
Десятка країн, в яких ризиковано купувати нерухомість
Купівля будинку або квартири за кордоном далеко не завжди допомагає з отриманням постійного місця проживання, але, тим не менше, це є непоганим бонусом. Найчастіше нерухомість закордоном купується для відпочинку або інвестування грошей. Однак слід зазначити, що не кожна угода може стати успішною: є країни, в нерухомість яких вкладати кошти не варто.

Північний КіпрПівнічний Кіпр

Купуючи нерухомість на території, так званої Турецької Республіки Північного Кіпру, ви можете не тільки втратити свої гроші, але і сісти у в'язницю, оскільки за законами Республіки Кіпру купівля нерухомості без згоди законного власника вважається злочинною змовою та шахрайством. МЗС Росії радить утримуватися від таких угод. Також експерти підкреслюють, північна частина острова Кіпр є малорозвиненою. Крім того, для неї характерний високий рівень злочинності.
Читать далее →
Ринок нерухомості у Львові
купити квартиру у ЛьвовіРозглянемо сучасний львівський ринок нерухомості. При появі приватної власності сформувався і почав розвиватися ринок житла у Львові. У його основі лежить купівля-продаж. Все більша кількість львівських громадян беруть участь в операціях - будівництво, оренда, продаж, купівля, обмін та інших.

Раніше була відсутня відпрацьована законодавча база, яка б регламентувала відносини у даній сфері. Сьогодні все по-іншому. Раніше нерухомість здобували для задоволення власних потреб, а нині її розглядають як вкладення фінансів з метою отримання постійного доходу, який перевищує рівень депозитних ставок банків.
Читать далее →
З чого почати пошук квартири у Львові?
квартири у ЛьвовіРано чи пізно таке питання постає перед кожною людиною. Варто враховувати, що перший і важливі етап у такій відповідальній справі - вивчити ринок Львова і зібрати відомості про об'єкт.

По-перше, щоб досягти мети, необхідно визначитися, що саме вас цікавить, як швидко повинна бути здійснена купівля, яку суму ви готові витратити на квартиру. Усвідомлюючи свої фінансові можливості, ви зможете легше визначитися з районом міста Львів, кількістю кімнат у новому житлі, ремонтом - буде він чи ні. Вивчення ринку нерухомості у Львові - це досить трудомісткий і довгий процес, до якого слід поставитися дуже уважно. Тільки при серйозному і відповідальному підході можна сміливо сподіватися на позитивний результат.
Читать далее →
Дошка оголошень як інструмент на ринку нерухомості
Оголошення нерухомість ЛьвівВ даний час нашій з вами увазі пропонуються ефективні дошки оголошень з нерухомості. Подати оголошення на абсолютно безкоштовній основі можуть як приватні особи, так і організації. Для зручності користувачів всі безкоштовні оголошення розподіляються відповідно тематичним розділам з оренди, купівлі або продажу житлової або комерційної нерухомості. Це дозволяє легко і швидко знаходити необхідну квартиру, будинок, апартаменти подобово чи довготривало або продаж житла та комерції. Крім того, до нашого з вами уваги є завжди функція пошуку.
Читать далее →
« 1 2 3 4 5 6 ... 38 39 »