Главная Новости во Львове: о недвижимости, афиша, праздники
Елітна нерухомість Львів, або житло на межі фантастики.
елітна нерухомість львівЕлітна нерухомість у Львові - це вкрай суперечливе явище сучасної дійсності. Про неї багато говорять, але от стикаються з нею одиниці. Зрозуміло, її часто зображують на знімках, викладають у мережі, але холодні фотографії не здатні передати всю розкіш і всю витонченість. Багатьом хочеться доторкнутися до цієї краси, але що за нею ховається - цього не знає майже ніхто.

Елітне житло - це результат старанної роботи цілого штабу професіоналів, які старалися догодити потенційному господарю. Вони розробляли проект золотого унітазу, басейни на одному поверсі і спеціальну кімнату для улюбленого вихованця. При цьому окремі побажання здавалися настільки безглуздими, що дизайнери наполегливо намагалися відрадити власника їх впроваджувати. Тільки, як показує практика, люди через своє житло намагаються реалізувати свої приховані мрії. Можливо, хтось мріяв про кімнату в рожевих тонах, а іншому неодмінно потрібен будинок з безліччю потайних ходів. У результаті на світ з'являються елітні будинки, які нагадують споруди з фантастичних книг.
Читать далее →
Вибираємо агентство нерухомості у Львові
агенство нерухомості у ЛьвовіЗнайти агентство нерухомості у Львові, якому ви змоглиби повністю довіряти - це питання непросте, але цілком вирішуване. Так на що ж необхідно звернути увагу при виборі фірми, що працює з нерухомістю?

Відгуки та рекомендації

Спробуйте відшукати реальні відгуки людей, які вже працювали з даним агентством: можна вдатися до допомоги інтернету або попросити контакти безпосередньо у співробітника компанії. Однак найкращий варіант - отримати рекомендації у знайомих, друзів або родичів. Мабуть, це є самим надійним індикатором.
Читать далее →
У яку нерухомість зараз вигідно вкладатися?
нерухомість у ЛьвовіОстаннім часом ситуація в країні залишає бажати кращого, тому люди не знають, куди вкладати свої заощадження. Одні роблять вклади в банки, інші роблять невеликі покупки, але от треті вважають за краще купувати нерухомість у Львові. Лише на цьому грунті люди задаються питанням, в яку нерухомість зараз вигідно вкладатися.

Якщо ви хочете заробити на різниці між первісною вартістю нерухомості, то краще всього вибирати новобудови у Львові. Їх легше піддати модернізації, а також таке житло можна перетворити на елітну квартиру. Правда, для цього доведеться неабияк витратитися, але зате всі ваші вкладення окупляться з лишком. Вартість такої квартири може вирости в два-три рази, а ви досить швидко отримаєте свої дивіденди.
Читать далее →
Як грамотно оцінити квартиру при купівлі у Львові
купівля квартири ЛьвівБагатьом з нас доводилося стикатися з проблемою вибору нового житла. У даній ситуації рекомендується пам'ятати про правила оцінки майбутньої квартири у Львові. Таким чином, щоб в кінцевому підсумку не розчаруватися, слід звернути увагу на наступні важливі моменти:

1. Оглядати майбутню житлоплощу житло рекомендується виключно при світлі дня. Денне освітлення допоможе виявити справжній стан приміщень і місцевості, де розташовується будинок. Тому, якщо ваші продавці не згодні показати житло в денний час доби, це означає, що існують якісь проблеми. Фахівці радять проводити огляд квартири в першій половині дня - в цей час ви зможете побачити реальну картину - можливу загазованість або галасливість району.
Читать далее →
« 1 2 3 4 5 ... 38 39 »