veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти

 • нерухомість у ЛьвовіОстаннім часом ситуація в країні залишає бажати кращого, тому люди не знають, куди вкладати свої заощадження. Одні роблять вклади в банки, інші роблять невеликі покупки, але от треті вважають за краще купувати нерухомість у Львові. Лише на цьому грунті люди задаються питанням, в яку нерухомість зараз вигідно вкладатися.

  Якщо ви хочете заробити на різниці між первісною вартістю нерухомості, то краще всього вибирати новобудови у Львові. Їх легше піддати модернізації, а також таке житло можна перетворити на елітну квартиру. Правда, для цього доведеться неабияк витратитися, але зате всі ваші вкладення окупляться з лишком. Вартість такої квартири може вирости в два-три рази, а ви досить швидко отримаєте свої дивіденди. Читать дальше »


  купівля квартири ЛьвівБагатьом з нас доводилося стикатися з проблемою вибору нового житла. У даній ситуації рекомендується пам'ятати про правила оцінки майбутньої квартири у Львові. Таким чином, щоб в кінцевому підсумку не розчаруватися, слід звернути увагу на наступні важливі моменти:

  1. Оглядати майбутню житлоплощу житло рекомендується виключно при світлі дня. Денне освітлення допоможе виявити справжній стан приміщень і місцевості, де розташовується будинок. Тому, якщо ваші продавці не згодні показати житло в денний час доби, це означає, що існують якісь проблеми. Фахівці радять проводити огляд квартири в першій половині дня - в цей час ви зможете побачити реальну картину - можливу загазованість або галасливість району. Читать дальше »


  Купівля будинку або квартири за кордоном далеко не завжди допомагає з отриманням постійного місця проживання, але, тим не менше, це є непоганим бонусом. Найчастіше нерухомість закордоном купується для відпочинку або інвестування грошей. Однак слід зазначити, що не кожна угода може стати успішною: є країни, в нерухомість яких вкладати кошти не варто.

  Північний КіпрПівнічний Кіпр

  Купуючи нерухомість на території, так званої Турецької Республіки Північного Кіпру, ви можете не тільки втратити свої гроші, але і сісти у в'язницю, оскільки за законами Республіки Кіпру купівля нерухомості без згоди законного власника вважається злочинною змовою та шахрайством. МЗС Росії радить утримуватися від таких угод. Також експерти підкреслюють, північна частина острова Кіпр є малорозвиненою. Крім того, для неї характерний високий рівень злочинності.
  Читать дальше »


  купити квартиру у ЛьвовіРозглянемо сучасний львівський ринок нерухомості. При появі приватної власності сформувався і почав розвиватися ринок житла у Львові. У його основі лежить купівля-продаж. Все більша кількість львівських громадян беруть участь в операціях - будівництво, оренда, продаж, купівля, обмін та інших.

  Раніше була відсутня відпрацьована законодавча база, яка б регламентувала відносини у даній сфері. Сьогодні все по-іншому. Раніше нерухомість здобували для задоволення власних потреб, а нині її розглядають як вкладення фінансів з метою отримання постійного доходу, який перевищує рівень депозитних ставок банків. Читать дальше »


  квартири у ЛьвовіРано чи пізно таке питання постає перед кожною людиною. Варто враховувати, що перший і важливі етап у такій відповідальній справі - вивчити ринок Львова і зібрати відомості про об'єкт.

  По-перше, щоб досягти мети, необхідно визначитися, що саме вас цікавить, як швидко повинна бути здійснена купівля, яку суму ви готові витратити на квартиру. Усвідомлюючи свої фінансові можливості, ви зможете легше визначитися з районом міста Львів, кількістю кімнат у новому житлі, ремонтом - буде він чи ні. Вивчення ринку нерухомості у Львові - це досить трудомісткий і довгий процес, до якого слід поставитися дуже уважно. Тільки при серйозному і відповідальному підході можна сміливо сподіватися на позитивний результат. Читать дальше »


  Оголошення нерухомість ЛьвівВ даний час нашій з вами увазі пропонуються ефективні дошки оголошень з нерухомості. Подати оголошення на абсолютно безкоштовній основі можуть як приватні особи, так і організації. Для зручності користувачів всі безкоштовні оголошення розподіляються відповідно тематичним розділам з оренди, купівлі або продажу житлової або комерційної нерухомості. Це дозволяє легко і швидко знаходити необхідну квартиру, будинок, апартаменти подобово чи довготривало або продаж житла та комерції. Крім того, до нашого з вами уваги є завжди функція пошуку. Читать дальше »


  Не оподатковуватиметься нерухомість, що належить прийомним та багатодітним сім'ям, а також дітям-сиротам.

  Податок на нерухомістьВерховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України щодо об'єктів житлової нерухомості". Законом встановлено не обкладати податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об'єкти житлової нерухомості, що належать прийомним сім'ям, сім'ям опікунів дітей, в яких виховується троє і більше дітей, а також об'єкти житлової нерухомості, що належать дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування , та особам з їх числа, але не більше одного такого об'єкта на дитину. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України. Читать дальше »


  день Львова 20125-6 мая Львов традиционно празднует День города.

  Празднование проходить на территории всего города. Среди запланированных событий: Праздничное шествие, городская ярмарка, концерты украинских групп, проведение фестиваля венгерской культуры и виноделия "MАДЯР FEST", фестиваля средневековой культуры «Львов древний», Международный фестиваль старинных автомобилей «Гранд При Львова» (Leopolis Grand Prix) и многие другие интересных мероприятий. Читать дальше »


  Фестиваль во Львове
  21 апреля в Шевченковском гаю пройдет уже четвертый молодежно-детский фестиваль «Празднуем Воскресение вместе».

  В программе фестиваля: выставка-ярмарка от молодежных христианских общин, мастер-классы народных ремесел, выступления детских коллективов, а также праздничный концерт с участием Тараса Чубая, Софии Федины, групп «Кана», «Крик души», «Корали», « Семейная капелла ».

  «Празднуем Воскресение вместе» - это хорошая возможность для всей семьи совместно провести время, ведь на фестивале интересные и для детей и для взрослых - говорит о.Тарас Милян, председатель Молодежной комиссии ЛА УГКЦ. Приятно, что каждый год все больше львовян и гостей города посещают фестиваль. Приглашаем молодежь, родителей и детей прийти на праздник в Шевченковский гай и совместно радостно прославить Христово Воскресение ». Читать дальше »


  Квартири подобово у ЛьвовіЯк зняти подобово квартиру у Львові у приватному порядку

  Коли ми вперше приїхали до Львова чотири роки тому, ми були ще студентами. Їхали на свій страх і ризик, нічого толком про місто не знаючи і ні з ким попередньо не зідзвонюючись. Приводом став майстер-клас, який проводився лише три дні і тільки у Львові не те щоб зірка світового рівня, але наш особистий кумир і головний автор в моїй багатостраждальній дипломної роботи. Що є подобова оренда квартир у Львові, ми представляли слабо, проте зі студентським нехлюйством понадіялися, що все само якось вирішиться. Все вирішилося в такий спосіб: не встигли ми й двох кроків відійти від головного вокзалу, як нас за руку вхопила бадьора бабуся і потягла шустро-шустро «в таку квартирку, що просто пальчики оближете, і зовсім за смішні гроші». Будучи товаришами вихованими, чинити опір ми їй не змогли.
  Читать дальше »

  « 1 2 3 4 ... 15 16 »