Главная Новости во Львове: о недвижимости, афиша, праздники
Як не промахнутися, купуючи квартиру в місті Львів?
купівля квартири у ЛьвовіДля початку потрібно вирішити, чи будете ви особисто займатися організаційними питаннями або спровадите ці обов'язки на професійного ріелтора. Якщо ви не розбираєтеся у всіх тонкощах, пов'язаних з купівлею квартири, то шахраям буде набагато простіше обвести вас навколо пальця. Тому краще довіритися професіоналу.

Вже на стадії укладання договору з ріелтором необхідно взяти до уваги наступне:

По-перше, обов'язки агента повинні бути чітко сформульовані;

По-друге, в договорі потрібно вказати суму, яку ріелтор отримає за виконану роботу. Як правило, за своє посередництво агентства нерухомості беруть від 5% до 10% від вартості квартири. Також слід уточнити, чи входять витрати на пошук відповідного варіанту в загальну суму, а якщо ні, вказати величину цих витрат;
Читать далее →
Як убезпечити угоду купівлі-продажу квартири у Львові?
житло у ЛьвовіРозглянемо три найбільш поширені ситуації, які зустрічаються практично при кожній операції купівлі-продажу житла у Львові:

а) ситуації, коли можуть бути ущемлені права неповнолітніх дітей;
б) коли квартира купується-продається за дорученням;
в) коли продається квартира, отримана у спадок.

Отже, у яких випадках можуть бути ущемлені права неповнолітніх дітей і що необхідно знати, щоб попередити можливі помилки?


Якщо ви хочете купити житло у Львові, на площі якого прописані неповнолітні, вам необхідно з'ясувати якими саме правами на власність вони володіють. Після приватизації квартири діти продавця можуть бути співвласниками житла та мати право на участь в договорі по угоді купівлі-продажу. В іншому випадку, пов'язаному з корпоративним житлом, неповнолітні тільки прописані тут і мають право користувача житлом. У будь-якому випадку продаж такого об'єкта здійснюється через рішення опікунської ради. Опікунська рада дає, як правило, дозвіл на продаж житла з умовою, що батьки зобов'язані забезпечити дітей житлоплощею неменшою, ніж вони мали до продажу квартири, При цьому батьки зобов'язані вказати адресу майбутнього житла неповнолітніх. У деяких випадках орган опікунської ради дозволяє не вказувати адресу, залишаючи в силі умови щодо забезпечення дітей житлоплощею, яка була б рівноцінною або неменшою, ніж до продажу квартири. Умовою позитивного рішення опікунської ради передбачено згоду на продаж житла обох батьків, які на момент угоди володіють всіма батьківськими правами. При порушеннях цих вимог суд має право без будь-яких пояснень розірвати договір купівлі-продажу. Дотриманням таких умов закон забезпечують захист прав неповнолітніх дітей.
Читать далее →
Житло у Львові стало доступним
житло ЛьвівДовгий час ціни на нерухомість у Львові трималися на досить високій позначці. Здавалося, що вони ніколи не зупинять своє зростання, але настав застій. Сьогодні житло стало більш доступним, хоча дана тенденція стосується тільки недорогого житла в м.Львів. Люди можуть взяти кредит на десятиліття - і вже через короткий час оселитися у своїй новій квартирі. При цьому процентні ставки на придбання нерухомості значно знижені, що дозволяє вирішити квартирне питання здебільшого нужденних.

Дуже зручним способом отримати нерухомість вважається іпотека. Багато психологів і фінансисти сходяться на думці, що іпотека робить людину більш відповідальною. Вона розуміє, чим вона ризикує, тому готова виплачувати необхідні суми, відмовляючи собі у всьому. Якщо житло здобувається в кредит, то такого явища не спостерігається. Зрозуміло, людина буде намагатися виплатити всі платежі в строк, але якесь відторгнення все одно спостерігається.
Читать далее →
Як недорого купити хорошу квартиру в м. Львів?
купити квартиру ЛьвівКупити власне житло у Львові - це важливий крок у житті кожної людини. Просто така купівля робиться не на день чи два, а на десятиліття. Щоб не шкодувати про свій вибір, необхідно грамотно підійти до пошуків квартири в Львові.

Для початку необхідно заспокоїтися, налаштуватися на потрібний лад. Якщо ви будете метушитися або хвилюватися, ви можете зробити погане придбання. Зрозуміло, через деякий час запал пройде, прийде усвідомлення справжнього стану речей, але буде занадто пізно. До цього моменту операція вже здійснена, документи підписані - і вся сума сплачена. Звичайно, можна спробувати відразу ж збути невідповідну нерухомість, але ніхто не гарантує вам повного повернення грошей. Для придбання хорошої і недорогої квартири в м. Львів головне - це правильний настрій, який повинен поєднувати в собі ділові нотки і здоровий прагматизм.
Читать далее →
« 1 2 3 4 ... 38 39 »