Главная Новости во Львове: о недвижимости, афиша, праздники
Ми допоможемо Вам вирішити питання з оренди квартир
    Ви плануєте відвідати Львів на кілька днів з діловим або туристичним візитом?
    Вам необхідно розмістити, приїзджаючих у Львів родичів або друзів?
    А може ви просто хочете перечекати ремонт у своїй квартирі?

Ми допоможемо Вам вирішити ці питання!


Львів місто знатне і дивовижне. Він привертає до себе допитливих мандрівників, ділових людей, що прагнуть розширити і зміцнити свій бізнес, абітурієнтів, бажаючих вступити до ВНЗ міста, творчі та спортивні колективи, які прагнуть показати себе і завоювати нагороди в культурній та спортивній столиці України.
Читать далее →
Готельні квартири у Львові подобово
Основний вид діяльності нашої компанії - це надання квартир подобово у Львові, але це далеко не весь сервіс нашої компанії. Ми прагнемо зробити Ваше перебування у нас зручним і приємним. Дбаючи про комфорт своїх гостей, ми надаємо цілий комплекс додаткових безкоштовних і унікальних послуг, таких як безкоштовне бронювання по телефону або через сайт (від 2-х діб), зустріч в аеропорту, на ж / д вокзалі, автовокзалі, трансфер, заселення та виписка у зручний для Вас час.
Читать далее →
Оренда квартир у Львові подобово - найкращий вихід!
Ми працюємо без посередників і тому квартири подобово (м. Львів) обходяться набагато дешевше, ніж вартість номерів в готелях і мотелях, до того ж готелі і міні-готелі не забезпечать навіть частини того сервісу, який пропонує наша компанія. Часто в нашому місті можна зустріти оголошення такого змісту: «Квартири подобово Львів», але, як показує практика, об'єкти, які здаються через подібні оголошення, не відповідають бажаному і заявленому рівню. При цьому співвідношення «ціна-якість» сильно порушена. Наша компанія дорожить своєю діловою репутацією і пропонує комфортабельне розміщення гостей Львова в готельних квартирах подобової оренди.
Читать далее →
Зняти квартиру у Львові подобово - чим це вигідно?
У житті тих, хто постійно подорожує, квартири подобово давно стали нормою. Для бізнесмена такі апартаменти надають відсутність готельної суєти, непотрібної після насиченого ділового дня; для туристів - це затишок і зручність домашньої обстановки, яка завжди поруч і додаткова економія бюджету.

Ми повністю вирішуємо проблеми зі звітною документацією, якщо ви приїхали у відрядження. Наші звітні документи мають ту ж юридичну силу, що й документи будь-якого готелю або будинку відпочинку. Надається відмітка в паспорті відрядження, необхідна за законом, якщо Ви приїхали у Львів на тривалий термін і зняли житло у Львові подобово
Читать далее →
« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 38 39 »