(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Де можна знайти недорогу квартиру у Львові
  13:46

  Де можна знайти недорогу квартиру у Львові

  Сьогодні ринок подобової оренди нерухомості в нашому місті розвинений досить добре. Тому створюється враження, що підібрати собі житло має бути у Львові не так вже й складно. Рекламу можна знайти в газетах, інтернеті, на стовпах біля залізничного вокзалу. Вибір досить великий. Так де ж краще простому туристу знайти недорогу квартиру в тисячолітньому місті? Давайте розбиратися.

  Почнемо з самого примітивного - оголошення на ліхтарному стовпі. Ви приїхали у Львів, зійшли з поїзда, проникли в будівлю вокзалу і потім вийшли на вулицю. Близько головного виходу ви обов'язково натрапите на кілька десятків пропозицій подобового житла. Дійсно, сьогодні здавати квартиру туристам може будь-який бажаючий. Для цього потрібно просто прийти на вокзал, наклеїти на стовп папірець зі своєю пропозицією і чекати клієнта. При позитивному збігу обставин заповзятливий власник отримає невелику надбавку до зарплати. Таким способом зазвичай рекламуються самі господарі подобово орендованої нерухомості.
  Слід зауважити, що здача своєї житлоплощі, як правило, не є для власника основним видом діяльності. Це своєрідний «підробіток». Саме тому ставлення до цієї справи у нього відповідне. При виселенні з квартири передавати ключі доведеться не в зручний для вас час, а тоді, коли господар буде вільний від основної роботи (зазвичай рано вранці до роботи, або в обідню перерву). Погодьтеся, це не завжди зручно. Крім того, у вас абсолютно відсутня можливість подивитися квартиру заздалегідь. Ви ж не живете у Львові. Такий же недолік властивий і в оголошеннях зі спеціалізованих газет.

  Найоптимальніший спосіб пошуку житла - через інтернет. І бажано підбирати собі житло через професійне агентство, що займається добовою орендою. Так ви і фотографії зможете подивитися заздалегідь, і уникнете «сюрпризів» у вигляді непраних простирадл і тижнями немитих підлог. Агентство дорожить своїми клієнтами і буде робити все, щоб люди приїжджали до нас у Львів знову і знову. Так що шукайте квартиру з розумом і насолоджуйтеся красою нашого стародавнього міста.