(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Як правильно і недорого зняти квартиру подобово?
  13:51

  Як правильно і недорого зняти квартиру подобово?

  У наш час, стоїть питання, частих поїздок, по різних містах. Тісні зв'язки, які були створені при Радянському союзі, зруйновані, а нові так і не створилися. Новостворені компанії, змушені шукати місця присутності у вигляді торгових представництв, і створення мережі своїх підрозділів по всій країні. Зрозуміло, будь-який керівник розуміє, що не обійтися без поїздок в регіони. Співробітники, які відвідують інші міста, зокрема мова піде про Львів, зупиняються короткочасно в готелях або користуються орендою квартир на добу.

  Про очевидні плюси оренди квартири подобово, ми вже говорили в попередніх статтях. В даному випадку, хотілося б звернути увагу керівників, які відправляють співробітників, в короткочасні поїздки у Львів. У нашій компанії, ви зможете підібрати будь-який з потрібних для Вас варіантів оренди квартири подобово.

  Ну, розглянемо приклади:
  Скажімо, фірма - підрядчик проводить монтаж торгового обладнання в споруджуваному супермаркеті, їй необхідно розмістити співробітників у Львові на десять діб з можливістю продовження. Милості просимо, ми з радістю запропонуємо варіант для розміщення, в потрібному місці, для потрібної кількості осіб. При цьому, у нас різноманітні варіанти заселення, від апартаментів економ класу, до VIP квартир. У нашому випадку ми в змозі надати квартири подобово, для одночасного, проживання, до восьми чоловік у трикімнатній квартирі, що дуже зручно, для компаній, яким необхідно поселити велику кількість людей, в одному місці. Наші квартири, що здаються подобово розташовані в різних районах Львова. На нашому сайті ви можете ознайомитися з різними варіантами квартир, що здаються подобово. Слід зауважити, що навіть якщо Ви не знайдете відповідний варіант на сайті, то не поспішайте, просто наберіть номер телефону, і ми підберемо квартиру і не залишимо Вас в будь-якому випадку.

  На нашому сайті Ви зможете орендувати квартиру на добу і години за доступними цінами.