Главная Новости во Львове: о недвижимости, афиша, праздники
Продаж квартири в місті Львів: ефективні поради
продаж квартири львівКвартира у Львові - нерухомість, яка завжди в ціні. Її успішно продають і купують. Покупець намагається заплатити менше, а продавець житла бажає отримати більше. Щоб реалізовувалися бажання учасників угоди, існують певні правила і схеми купівлі-продажу квартири. Сьогодні ми поговоримо про продаж житла.

Квартиру можна швидко і вигідно продати, якщо дотримуватися деяких рекомендацій щодо збору документів, підготовки житла, оформленні під'їзду, проведенні рекламної кампанії. Давайте по порядку.

Збір документів

Наявність усіх потрібних документів - невід'ємна частина купівлі - продажу будь-якої нерухомості. Якщо всі документи на руках, і до них немає претензій - операція пройде вдало. Якщо ж не все так гладко - квартиру скоро ви не продасте.
Читать далее →
Продам-куплю-міняю! А раптом все втрачу!?
купівля продаж житлаНайчастіше в послугах досвідченого, освітченого юриста люди потребують в ситуації, коли необхідно придбати квартиру або нежитлове приміщення. У даному випадку допомога кваліфікованого юриста полягає в тому, щоб юридично грамотно супроводити договір.

Існує безліч варіантів укладення угод купівлі-продажу, тому необхідно говорити про кожен вид договору окремо. Так приналежність об'єкта продажу до первинного або вторинного ринку житла відіграє важливу роль в укладенні договорів з нерухомості. Належність об'єкта продажу до первинного ринку житла припускає інвестиції в нове, яке тільки будується, що є великим ризиком. З об'єктами продажу, що належать до вторинного ринку, справа йде набагато простіше тому квартира вже є, реально існує, в ній вже хтось проживав, можна прийти і побачити її з усіма перевагами і недоліками, на власні очі.
Читать далее →
Зйомне житло у Львові або «камінь на шию»?
зйомне житло у ЛьвовіВибираємо: оренда або іпотечне кредитування.

З першого погляду таке порівняння не зовсім коректно. Іпотека - захід дуже затратний і якщо підсумувати всі витрати, пов'язані з придбанням житла у Львові: вартість квартири, відсотки, комісія ріелтору та інші неминучі витрати, і порівняти цю суму з витратами на оренду житла, то результат буде явно не на користь іпотеки. Але якщо провести нескладні арифметичні розрахунки, що за певних умов залежно від квартири і процентної ставки по кредиту витрати можуть зрівнятися років за 12 чи трохи більше.
Читать далее →
Фактори що впливають на купівлю житла в місті Львів
купівля житла у ЛьвовіПри купівлі будь-якого житла в місті Львів, хоч однокімнатної квартири, хоч величезної будівлі, покупець звертає увагу на величезну кількість чинників. Спробуємо розглянути основні з них, для того, щоб знати, як слід підготуватися до зустрічі з покупцем.

Правове забезпечення житла, є одним з основних. Це означає, що на житло повинні бути підготовлені всі необхідні документи, причому вони повинні бути в повному порядку. Буде навіть плюсом, якщо ці документи будуть розглянуті професійним юристом при покупцеві.
Читать далее →
1 2 3 ... 38 39 »