veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти

 • продаж квартири львівКвартира у Львові - нерухомість, яка завжди в ціні. Її успішно продають і купують. Покупець намагається заплатити менше, а продавець житла бажає отримати більше. Щоб реалізовувалися бажання учасників угоди, існують певні правила і схеми купівлі-продажу квартири. Сьогодні ми поговоримо про продаж житла.

  Квартиру можна швидко і вигідно продати, якщо дотримуватися деяких рекомендацій щодо збору документів, підготовки житла, оформленні під'їзду, проведенні рекламної кампанії. Давайте по порядку.

  Збір документів

  Наявність усіх потрібних документів - невід'ємна частина купівлі - продажу будь-якої нерухомості. Якщо всі документи на руках, і до них немає претензій - операція пройде вдало. Якщо ж не все так гладко - квартиру скоро ви не продасте. Читать дальше »


  купівля продаж житлаНайчастіше в послугах досвідченого, освітченого юриста люди потребують в ситуації, коли необхідно придбати квартиру або нежитлове приміщення. У даному випадку допомога кваліфікованого юриста полягає в тому, щоб юридично грамотно супроводити договір.

  Існує безліч варіантів укладення угод купівлі-продажу, тому необхідно говорити про кожен вид договору окремо. Так приналежність об'єкта продажу до первинного або вторинного ринку житла відіграє важливу роль в укладенні договорів з нерухомості. Належність об'єкта продажу до первинного ринку житла припускає інвестиції в нове, яке тільки будується, що є великим ризиком. З об'єктами продажу, що належать до вторинного ринку, справа йде набагато простіше тому квартира вже є, реально існує, в ній вже хтось проживав, можна прийти і побачити її з усіма перевагами і недоліками, на власні очі. Читать дальше »


  зйомне житло у ЛьвовіВибираємо: оренда або іпотечне кредитування.

  З першого погляду таке порівняння не зовсім коректно. Іпотека - захід дуже затратний і якщо підсумувати всі витрати, пов'язані з придбанням житла у Львові: вартість квартири, відсотки, комісія ріелтору та інші неминучі витрати, і порівняти цю суму з витратами на оренду житла, то результат буде явно не на користь іпотеки. Але якщо провести нескладні арифметичні розрахунки, що за певних умов залежно від квартири і процентної ставки по кредиту витрати можуть зрівнятися років за 12 чи трохи більше.
  Читать дальше »


  купівля житла у ЛьвовіПри купівлі будь-якого житла в місті Львів, хоч однокімнатної квартири, хоч величезної будівлі, покупець звертає увагу на величезну кількість чинників. Спробуємо розглянути основні з них, для того, щоб знати, як слід підготуватися до зустрічі з покупцем.

  Правове забезпечення житла, є одним з основних. Це означає, що на житло повинні бути підготовлені всі необхідні документи, причому вони повинні бути в повному порядку. Буде навіть плюсом, якщо ці документи будуть розглянуті професійним юристом при покупцеві. Читать дальше »


  купівля квартири у ЛьвовіДля початку потрібно вирішити, чи будете ви особисто займатися організаційними питаннями або спровадите ці обов'язки на професійного ріелтора. Якщо ви не розбираєтеся у всіх тонкощах, пов'язаних з купівлею квартири, то шахраям буде набагато простіше обвести вас навколо пальця. Тому краще довіритися професіоналу.

  Вже на стадії укладання договору з ріелтором необхідно взяти до уваги наступне:

  По-перше, обов'язки агента повинні бути чітко сформульовані;

  По-друге, в договорі потрібно вказати суму, яку ріелтор отримає за виконану роботу. Як правило, за своє посередництво агентства нерухомості беруть від 5% до 10% від вартості квартири. Також слід уточнити, чи входять витрати на пошук відповідного варіанту в загальну суму, а якщо ні, вказати величину цих витрат; Читать дальше »


  житло у ЛьвовіРозглянемо три найбільш поширені ситуації, які зустрічаються практично при кожній операції купівлі-продажу житла у Львові:

  а) ситуації, коли можуть бути ущемлені права неповнолітніх дітей;
  б) коли квартира купується-продається за дорученням;
  в) коли продається квартира, отримана у спадок.

  Отже, у яких випадках можуть бути ущемлені права неповнолітніх дітей і що необхідно знати, щоб попередити можливі помилки?


  Якщо ви хочете купити житло у Львові, на площі якого прописані неповнолітні, вам необхідно з'ясувати якими саме правами на власність вони володіють. Після приватизації квартири діти продавця можуть бути співвласниками житла та мати право на участь в договорі по угоді купівлі-продажу. В іншому випадку, пов'язаному з корпоративним житлом, неповнолітні тільки прописані тут і мають право користувача житлом. У будь-якому випадку продаж такого об'єкта здійснюється через рішення опікунської ради. Опікунська рада дає, як правило, дозвіл на продаж житла з умовою, що батьки зобов'язані забезпечити дітей житлоплощею неменшою, ніж вони мали до продажу квартири, При цьому батьки зобов'язані вказати адресу майбутнього житла неповнолітніх. У деяких випадках орган опікунської ради дозволяє не вказувати адресу, залишаючи в силі умови щодо забезпечення дітей житлоплощею, яка була б рівноцінною або неменшою, ніж до продажу квартири. Умовою позитивного рішення опікунської ради передбачено згоду на продаж житла обох батьків, які на момент угоди володіють всіма батьківськими правами. При порушеннях цих вимог суд має право без будь-яких пояснень розірвати договір купівлі-продажу. Дотриманням таких умов закон забезпечують захист прав неповнолітніх дітей. Читать дальше »


  житло ЛьвівДовгий час ціни на нерухомість у Львові трималися на досить високій позначці. Здавалося, що вони ніколи не зупинять своє зростання, але настав застій. Сьогодні житло стало більш доступним, хоча дана тенденція стосується тільки недорогого житла в м.Львів. Люди можуть взяти кредит на десятиліття - і вже через короткий час оселитися у своїй новій квартирі. При цьому процентні ставки на придбання нерухомості значно знижені, що дозволяє вирішити квартирне питання здебільшого нужденних.

  Дуже зручним способом отримати нерухомість вважається іпотека. Багато психологів і фінансисти сходяться на думці, що іпотека робить людину більш відповідальною. Вона розуміє, чим вона ризикує, тому готова виплачувати необхідні суми, відмовляючи собі у всьому. Якщо житло здобувається в кредит, то такого явища не спостерігається. Зрозуміло, людина буде намагатися виплатити всі платежі в строк, але якесь відторгнення все одно спостерігається. Читать дальше »


  купити квартиру ЛьвівКупити власне житло у Львові - це важливий крок у житті кожної людини. Просто така купівля робиться не на день чи два, а на десятиліття. Щоб не шкодувати про свій вибір, необхідно грамотно підійти до пошуків квартири в Львові.

  Для початку необхідно заспокоїтися, налаштуватися на потрібний лад. Якщо ви будете метушитися або хвилюватися, ви можете зробити погане придбання. Зрозуміло, через деякий час запал пройде, прийде усвідомлення справжнього стану речей, але буде занадто пізно. До цього моменту операція вже здійснена, документи підписані - і вся сума сплачена. Звичайно, можна спробувати відразу ж збути невідповідну нерухомість, але ніхто не гарантує вам повного повернення грошей. Для придбання хорошої і недорогої квартири в м. Львів головне - це правильний настрій, який повинен поєднувати в собі ділові нотки і здоровий прагматизм. Читать дальше »


  елітна нерухомість львівЕлітна нерухомість у Львові - це вкрай суперечливе явище сучасної дійсності. Про неї багато говорять, але от стикаються з нею одиниці. Зрозуміло, її часто зображують на знімках, викладають у мережі, але холодні фотографії не здатні передати всю розкіш і всю витонченість. Багатьом хочеться доторкнутися до цієї краси, але що за нею ховається - цього не знає майже ніхто.

  Елітне житло - це результат старанної роботи цілого штабу професіоналів, які старалися догодити потенційному господарю. Вони розробляли проект золотого унітазу, басейни на одному поверсі і спеціальну кімнату для улюбленого вихованця. При цьому окремі побажання здавалися настільки безглуздими, що дизайнери наполегливо намагалися відрадити власника їх впроваджувати. Тільки, як показує практика, люди через своє житло намагаються реалізувати свої приховані мрії. Можливо, хтось мріяв про кімнату в рожевих тонах, а іншому неодмінно потрібен будинок з безліччю потайних ходів. У результаті на світ з'являються елітні будинки, які нагадують споруди з фантастичних книг. Читать дальше »


  агенство нерухомості у ЛьвовіЗнайти агентство нерухомості у Львові, якому ви змоглиби повністю довіряти - це питання непросте, але цілком вирішуване. Так на що ж необхідно звернути увагу при виборі фірми, що працює з нерухомістю?

  Відгуки та рекомендації

  Спробуйте відшукати реальні відгуки людей, які вже працювали з даним агентством: можна вдатися до допомоги інтернету або попросити контакти безпосередньо у співробітника компанії. Однак найкращий варіант - отримати рекомендації у знайомих, друзів або родичів. Мабуть, це є самим надійним індикатором. Читать дальше »

  1 2 3 ... 15 16 »